ARK Jobs Sp. z o. o.

Dla pracodawców

   Najnowsze dane dotyczące działalności agencji zatrudnienia w Polsce pokazują, że coraz więcej pracodawców w kraju jest skłonnych do korzystania z oferowanych przez nie rozwiązań kadrowych.

   Powszechnie już uważa się, iż ułatwiają one prowadzenie swoim klientom elastycznej polityki personalnej oraz pomagają w szybkim rozwiązywaniu pojawiających się problemów kadrowych.

   ARK Agencja Pracy jest firmą aktywnie działającą zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim. Jako profesjonalna agencja zatrudnienia specjalizujemy się w:

  • prowadzeniu całościowych procesów rekrutacyjnych;
  • wynajmie pracowników tymczasowych (leasingu pracowników);
  • outsourcingu w odniesieniu do konkretnych zadań, jak również całych procesów biznesowych;

   W zależności od potrzeb klienta realizujemy zadania polegające na rekrutacji odpowiedniego personelu do wykonania konkretnego, krótkoterminowego zlecenia (na przykład w ramach urlopu pracownika, zastępstwa, pracy sezonowej), jak również długoterminowego kompleksowego projektu.

   Nasze doświadczenie, elastyczność oraz zaangażowanie pozwalają nam na rekrutowanie pracowników o różnym stopniu wykwalifikowania: od pracowników fizycznych po kadrę managerską czy inżynieryjną.

   Traktowanie potrzeb każdego klienta indywidualnie oraz poświęcanie mu maksymalnie dużo uwagi pozwala nam na trafne diagnozowanie potrzeb firmy oraz dobieranie optymalnie skutecznego rozwiązania. Wiemy jak ważny dla sprawnego funkcjonowania każdej firmy jest czas oraz przede wszystkim sprawdzeni, wykwalifikowani pracownicy. Zadaniem naszej agencji jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, które będą dostosowane do Państwa rzeczywistych potrzeb i spełnią pokładane w nich oczekiwania.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem.

   Chcemy aby nasze oferty były dostosowane do potrzeb konkretnego klienta, zatem w celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt z naszą agencją pracy.