ARK Jobs Sp. z o. o.

Po Diamentach Forbesa nasza Agencja Pracy ARK w Złotej Setce Przedsiębiorstw Województwa Śląskiego.

Ranking Złota Setka Województwa Śląskiego organizowana jest przez Dziennik Zachodni, partnerami merytorycznymi są: firma Dun & Bradstreet Poland sp. z o.o. oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

W rankingu przedstawione są firmy, mające największy wpływ na rozwój naszego regionu. Spośród nich wyłonionych zostanie 10 najlepszych firm województwa śląskiego z największym przychodem netto, które zostaną nagrodzone dyplomem i statuetką, przyznając miejsca od dziesiątego do pierwszego.
Nad przebiegiem akcji czuwa Kapituła, składająca się z przedstawicieli organizatora, przedstawicieli uczelni oraz innych organizacji.
Wydarzenie zakończy uroczysta gala, która odbędzie się pod koniec listopada.

Miło nam zakomunikować że wśród nominowanych firm jest Nasza Agencja Pracy ARK w Zawierciu

W zaproszeniu Prezesa Makroregionu Śląsk Polska Press Dariusza Kołacza oraz redakcji Dziennika Zachodniego skierowanym do Agencji ARK, czytamy m.in „Mamy zaszczyt zaprosić Panią Renatę Pytlarz-Kowalską oraz Pana Krzysztofa Peronia na finałową galę, która odbędzie się 28 listopada 2023, o godzinie 14.00 w Muzeum Śląskim w Katowicach”.

Dziennik Zachodni i Śląska Strefa Biznesu we współpracy z DUN & BRADSTREET POLAND sp. z o.o., opracowali ranking przedsiębiorstw działających na obszarze województwa śląskiego.

Złota Setka Śląskiego prezentująca sto firm o największych przychodach, to unikatowe zestawienie gospodarcze, ale również szansa na przybliżenie mieszkańcom roli, jaką pełni biznes i prowadzący go ludzie.