ARK Jobs Sp. z o. o.

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

ARK Agencja Pracy poszukuje kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Ogłoszenie dodał: Józef Widera
Opublikowano: 2022-01-01

Wymagania:

 • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
 • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz pracy z dokumentacją konstrukcyjną,
 • obsługa narzędzi obróbczych oraz ślusarskich,
 • obsługa obrabiarek konwencjonalnych,
 • doświadczenie jako ślusarz narzędziowy,
 • umiejętność wykonywania operacji przy wytwarzaniu narzędzi, pomocy warsztatowych i prototypowych zgodnie z dokumentacją techniczną,
 • mile widziane uprawnienia spawalnicze,
 • mile widziana znajomość obróbki skrawaniem: toczenie, frezowanie, szlifowanie.

Oferujemy:

 • pracę w systemie trzyzmianowym,
 • pracę w oparciu umowy o pracę,
 • wynagrodzenie zasadnicze w zależności od doświadczenia.

Wymagane dokumenty

 1. informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1320), tj.: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres e-mail, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
 2. w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencja Pracy w Zawierciu, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych stosownego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencja Pracy przez okres najbliższych 12 miesięcy i ich udostępniania potencjalnym pracodawcom.
Wzór oświadczenia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ARK Agencja Pracy w Zawierciu w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez ARK Agencja Pracy przez okres najbliższych 12 miesięcy oraz udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom.

Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

……………..……………………………… (podpis kandydata do pracy)

 1. Administrator
Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest ARK Agencja Pracy z siedzibą w Zawierciu (42-400) przy ul. Wierzbowej 16, tel.: (32) 67 03 520, e-mail: biuro@arkjobs.eu.
 1. Inspektor ochrony danych
Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez ARK Agencja Pracy w Zawierciu inspektorem ochrony danych:
 • telefonicznie pod nr telefonu +48 696 655 124;
 • e-mail: iod@abimar.pl
 1. Cel i podstawy przetwarzania
Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.
Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.
ARK Agencja Pracy w Zawierciu będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.
 1. Odbiorcy danych osobowych

Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi administrator współpracuje (potencjalni pracodawcy) lub zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych, w związku ze świadczenie usług IT i serwisowych.

 1. Okres przechowywania danych
Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.
W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane przez 12 miesięcy.
 1. Prawa osób, których dane dotyczą

Mają Państwo prawo do:

 • dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
 • ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
 • usunięcia danych osobowych;
 • wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).
 1. Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV z wykorzystaniem formularza zamieszczonego Wyślij CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ARK Agencja Pracy w Zawierciu ul. Wierzbowa 16.


Fatal error: Uncaught Twig_SupTwg_Error_Runtime: Failed to load Twig template "@tables/shortcode.twig", index "": cache is corrupted in "@tables/shortcode.twig". in /www/word2_www/www/arkjobs.eu/wp-content/plugins/data-tables-generator-by-supsystic/vendor/Twig/Environment.php:467 Stack trace: #0 /www/word2_www/www/arkjobs.eu/wp-content/plugins/data-tables-generator-by-supsystic/vendor/Twig/Environment.php(362): Twig_SupTwg_Environment->loadTemplate('@tables/shortco...') #1 /www/word2_www/www/arkjobs.eu/wp-content/plugins/data-tables-generator-by-supsystic/src/SupsysticTables/Tables/Module.php(445): Twig_SupTwg_Environment->render('@tables/shortco...', Array) #2 /www/word2_www/www/arkjobs.eu/wp-content/plugins/data-tables-generator-by-supsystic/src/SupsysticTables/Tables/Module.php(744): SupsysticTables_Tables_Module->render(2) #3 /www/word2_www/www/arkjobs.eu/wp-includes/shortcodes.php(356): SupsysticTables_Tables_Module->doShortcode(Array, '', 'supsystic-table...') #4 [internal function]: do_shortcode_tag(Array) #5 /www/ in /www/word2_www/www/arkjobs.eu/wp-content/plugins/data-tables-generator-by-supsystic/vendor/Twig/Environment.php on line 467
internal_server_error <![CDATA[WordPress &rsaquo; Błąd]]> 500